FIRST LEGO League – наймасштабніший у світі дитячий науковий конкурс

Друзі, прийшов час познайомити вас з FIRST LEGO League – наймасштабнішим у світі дитячим науковим конкурсом, що має безпосередній стосунок до робототехніки.

Програма FIRST LEGO League створена для дітей 10-16 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. Її мета – надихнути дітей вивчати науку, технологію, математику а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO!

Трьома ключовими аспектами FIRST LEGO League є робототехніка, дослідження та лідерство.

Використовуючи набори LEGO Mindstorms, кожна команда проектує, конструює та програмує повністю автономного робота для змагання на спеціальному полі. Також діти досліджують тему поточного року, обирають актуальну проблему світового значення та придумують інноваційне рішення.

Щороку сезон FIRST LEGO League починається на початку літа, коли всі команди реєструються і дізнаються Тему Сезону, над якою вони будуть працювати протягом навчального року. Вона завжди пов’язана з актуальною світовою проблемою, тож у дітей є унікальна можливість дізнатися що трапляється в світі та долучитися до його покращення. Тема минулого року була присвячена вивченню взаємодії між людиною і тваринами та мала назву «Пліч-о-пліч з Тваринами». В цьому сезоні тема FIRST LEGO League присвячена вивченню води, її властивостей та дивовижного світу водних ресурсів.

У вересні, сформувавши команди по 2-10 осіб, діти разом з тренерами знайомляться з правилами, готуються та представляють свої розробки на регіональних турнірах, а потім на Всеукраїнському чемпіонаті. Фінал сезону знаменує Всесвітній фестиваль FIRST LEGO League, що кожного року відбувається в США.

На сьогодні вже більше 233 тисяч дітей з більш ніж 88 країн світу беруть участь в цій програмі. Україна приєдналась до FIRST LEGO League в сезоні 2012-2013, і сьогодні вже 155 навчальних закладів з Києва, Одеси, Чернігова, Львова, Тернополя, Черкаської області, Полтави, Харкова, Хмельницької області, Кам’янця-Подільського, Запоріжжя, Вінниці, Кіровограду та інших міст беруть участь у цій програмі.

Дізнатися про FLL більше можна на сайті програм FIRST в Україні.

Залишити відповідь